Biovita Group – nejčistší konopný výtažek pro zdraví a krásu

 

Hledáte spolehlivého dodavatele produktů z konopného výtažku farmaceutické kvality? Plánujete výrobky využít pro další zpracování v potravinářském a kosmetickém průmyslu? Biovita Group je ryze český výrobce, zpracovatel a dodavatel nejčistšího výtažku ve vysoké kvalitě na českém trhu.

Výrobky jsou díky zpracování a složení neporovnatelně efektivnější a účinnější

Vynikajících výsledků dosahuje konopný výtažek díky sklizni konopí v období optimální zralosti, pečlivé kontrole každého životního cyklu rostliny i následného zpracování. Klademe velký důraz na důslednou kontrolu. Pro výrobu využíváme pouze konopí vypěstované v ČR. Pěstujeme pouze certifikované odrůdy s nízkým obsahem THC.

  • Kontrolujeme, vyvíjíme vlastní postupy a upravujeme veškeré procesy, kterými konopí prochází – certifikované osivo, pěstování vlastní rostliny, sušení a čištění herby.
  • Konopný výtažek vyrábíme šetrnou metodou superktické extrakce CO2 za působení vysokého tlaku a nízké teploty. Toto širokospektrální rozpouštědlo nezanechává žádná škodlivá rezidua.
  • Nabízíme výtažek konkrétní odrůdy cannabisu z různých odrůd.
  • Zpracujeme surový konopný výtažek dle vašich potřeb – čištění, filtrování, ředění atd.
  • Poskytujeme CBD surovinu pro výrobu dle specifikace zákazníka.

Produkty obsahující cannabinoidy (kanabinoidy) jsou díky svým účinkům vhodné zejména pro oblast kosmetického průmyslu. Biovita Group spolupracuje s profesionály z oboru zpracování i výzkumu – výzkumnými ústavy, vysokými školami a společnostmi zabývajícími se aplikovaným výzkumem v oboru zemědělství, životního prostředí a potravinářství. Kontaktujte nás i vy a poskytněte svým zákazníkům veškeré výhody produktů z nejčistšího výtažku technického konopí.