Poskytněte svým zákazníkům exkluzivní léčivou kosmetiku. My vám dodáme to nejdůležitější: konopný výtažek

 

Potřebujete kvalitní surovinu určenou pro další průmyslové zpracování? Biovita Group je supervizorem nad všemi procesy, kterými konopí prochází. Od samotného začátku vysetí, přes kontrolu růstu, sklizeň, manipulaci, zpracování, sledování, analytiku až po samotnou výrobu konopného výtažku – suroviny pro další zpracování. Kontrolujeme celý proces práce s rostlinou, a právě proto můžeme svým zákazníkům nabízet špičkový produkt té nejvyšší farmaceutické kvality.

Nejčistší konopný výtažek pro účely kosmetických firem

Náš produkt je nejlepším zdrojem konopných látek na českém a slovenském trhu. Kvalitní konopný výtažek je vyroben metodou superkritické extrakce CO2 při nízkých teplotách, což je jediná extrakce, která dokáže získat maximum prospěšných složek z celé rostliny. Navíc je tato metoda šetrná i k životnímu prostředí. CBD olej – výtažek z technického konopí:

  • široké spektrum využití
  • lze jím podpořit celou řadu syntetických léčiv a kosmetických doplňků při různých dermatologických obtížích
  • je vhodný pro celou rodinu včetně těhotných a dětí
  • je to jeden z mála olejů, který je bohatý na esenciální mastné kyseliny

Využití konopného výtažku ze zelených částí rostlin je v oblasti kosmetiky dokonalou volbou

Nechte si zpracovat surový výtažek přesně na základě vašich potřeb! Dodáváme firmám i jednotlivcům. Poskytujeme rostlinu v různých podobách jako surovinu pro další zpracování.

Pokud hledáte profesionála v oboru a spolehlivého dodavatele v jednom, informujte se o možnostech spolupráce a využijte možnost jednat s českou firmou, dodávající nejčistší výtažek technického konopí ve farmaceutické čistotě na trhu.